Wysokiej klasy apartamenty w centrum Warszawy

Warsaw Design Apartments o nowoczesne apartamenty, które zostały stworzone z myślą 
o osobach poszukujących komfortowych miejsc noclegowych w Warszawie. Każdy apartament stanowi samodzielne, w pełni wyposażone mieszkanie, które może stanowić znakomitą alternatywę dla tradycyjnego hotelu.

o nas 1 Nasze apartamenty stanowią doskonały wybór dla wszystkich osób, które poszukują noclegu w mieście Warszawa. W Warszawie jest wiele miejsc noclegowych, ale niestety duża ich część to miejsca o niskim standardzie, zlokalizowane z dala od centrum i komunikacji miejskiej.

o nas 2

Oferowane przez nas noclegi są zlokalizowane w samym sercu Warszawy, dzięki czemu bez trudu można się z nich dostać do każdej dzielnicy miasta Warszawa.
Warsaw Design Apartments to noclegi, które stanowią doskonałą propozycję zarówno dla osób przyjeżdżających do stolicy w celach biznesowych, jak i turystycznych.

o nas 3

Chcąc zapewnić wygodę i komfort osobom poszukującym noclegów na terenie miasta Warszawa, zadbaliśmy o wysoką funkcjonalność oferowanych apartamentów. Doskonale znamy potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów, dlatego wszystkie oferowane apartamenty do wynajęcia cechują się przemyślanymi wnętrzami i nowoczesnym wzornictwem. Chcąc przybliżyć naszym gościom klimat i atmosferę Warszawy, na ścianach lokali umieściliśmy graffiti, które zostały wykonane przez jednego z warszawskich artystów. Kolorowe motywy nawiązują do najbardziej znanych miejsc kojarzonych ze stolicą, takich jak Pomnik Chopina, Plac Zawiszy, Plac Grzybowski czy Plac Konstytucji.

o nas 4

W bezpośrednim sąsiedztwie miejsc noclegowych Warsaw Design Apartments znajdują się takie dzielnice, jak Wola oraz Ochota.

Osoby, które są zainteresowane komfortowymi noclegami w Warszawie, zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć. Można w niej znaleźć fotografie wybranych wnętrz, a także zdjęcia przedstawiające budynki, powierzchnie wspólne oraz najbliższą okolicę. Zapraszamy także do odbycia wirtualnego spaceru po osiedlu.

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do osób, którym zależy na noclegu w Centrum a także w dzielnicy Wola lub Ochota. Dzięki bliskości stacji metra Rondo Daszyńskiego oraz kolejki SKM, z naszych apartamentów można szybko dostać się również do takich dzielnic, jak Mokotów, Żoliborz, Praga oraz Włochy.

Dzięki bliskości Placu Zawiszy gdzie znajdują się liczne linie tramwajowe sprawnie można dotrzeć w kierunku Woli, Ochoty i Okęcia.