Rezerwacja apartamentów – zaplanuj pobyt w Warszawie

Zaplanuj pobyt biznesowy bądź turystyczny w Warszawie! Przy pomocy poniższego formularza rezerwacji apartamentów w ciągu kilku chwil wynajmiesz kompletnie urządzony apartament w dogodnej lokalizacji w centrum stolicy. Rezerwacja apartamentów poprzez stronę internetową jest rezerwacją wstępną. Zawarte w poniższym formularzu dane zostaną automatycznie dostarczone do nas, abyśmy mogli natychmiast zarezerwować pokój dla Państwa. W celu sfinalizowania rezerwacji nasza obsługa skontaktuje się z Państwem emailowo bądź telefonicznie.

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres email

Liczba osób

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Czy potrzebne jest miejsce w parkingu podziemnym?

Dodatkowy komentarz

Oferowane przez nas apartamenty na doby stanowią kompletnie wyposażone miejsca noclegowe, będące znakomitą alternatywą dla tradycyjnego hotelu. Doskonała lokalizacja naszych noclegów, znajdujących się w obrębie centrum Warszawy, zapewnia dobre połączenie ze wszystkimi dzielnicami stolicy, gwarantując przy tym przytulną atmosferę oraz przestronne wnętrza, za niższą cenę niż w warszawskich hotelach.

Rezerwacja apartamentów na doby odbywa się przy pomocy powyższego formularzu, jednak możliwe jest także zarezerwowanie noclegów telefonicznie. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które chcą zatrzymać się w Warszawie na kilka dni. Gwarantujemy, że korzystając z noclegów w Warsaw Design Apartments każdy może liczyć na atrakcyjne ceny, doskonałą lokalizację, bezkonkurencyjną jakość świadczonych usług oraz atrakcji które może zapewnić Warszawa.